Aidati ödedim. Simdi?

AİDATINIZI YATIRDINIZ...
HESABINIZIN AÇILMASI İÇİN
FORMU DOLDURUNUZ

aidati ne zaman ve nereye yatirdiniz? bu bilgileri asagiya gireceksiniz. lütfen hesabiniz açilmadan elinizdeki makbuzu atmayiniz! sifreniz gelinceye kadar makbuzunuzu saklayiniz.

ödeme yaptiginiza dair bir bilgi postaneden veya bankadan bize gelmeden hesabiniz açilmamaktadir.

AİDATI NASIL YATIRDINIZ?:

aidati hangi servis(ler) için yatirdi iseniz lütfen ilgili servisin yanindaki kutuya tiklayin.

HANGİ SERVİS İÇİN AİDAT YATIRDINIZ?: ARKADAŞ BUL
ALO EVLİLİK

adinizi ve soyadinizi asagiya giriniz. havale yaparken kullandiginiz ismin girilmesi sart, aksi halde parayi yatiranlardan birisi olup olmadiginizi anlamamamiz mümkün olmaz

ADINIZ VE SOYADINIZ:

cinsiyetinizi asagidaki kutuya girin. bu bilgi alo evlilik ve arkadas bul servisine üye olanlarin profillerinin dogru bölgeye yerlestirilebilmesi için gerekli.

CİNSİYETİNİZ:

sifrenizin gönderilebilmesi için geçerli bir e-mail adresinizi asagidaki kutuya giriniz. adresi girdikten sonra dogru yazdiginizdan emin olun, gönderdigimiz sifrenin baskasinin eline geçmesi, size ulasmamasi gibi durumlarin olmamasi için bu çok önemli!

E-MAIL ADRESİNİZ:

RUMUZ: kendinize bir rumuz seçin. eger alo evlilik veya arkadas bul üyeligi için basvuruyor iseniz simdi rumuz seçmek zorunda degilsiniz. Eger dost sohbet üyeligi için basvuruyor iseniz simdi kendinize bir rumuz seçmek zorundasiniz (bu rumuz kanala girdiginiz zaman sizin isminiz olacak). Seçtiginiz rumuzu daha önce bir baska üyenin seçmis olma ihtimaline karsi araya bosluklar birakarak üç rumuz yazin, ilk yazdiginiz ilk tercihiniz sayilacak.

SIFRE: hesabiniza girerken kullanacaginiz bir sifre seçin. eger sifre kutusunu bos birakirsaniz biz sizin için bir sifre seçebiliriz, kendi sifrenizi kendinizin seçmesi halinde sifreyi hatirlamaniz daha kolay olacaktir.

RUMUZ:
ŞİFRE:

asagidaki kutuya posta adresinizi yazin, fisiniz posta ile burada belirteceginiz adrese gönderilecektir. bu kutuya ayrica bize iletmek istediginiz mesajlari da ekleyebilirsiniz.

gönder tusuna bastiginiz zaman yukaridaki bilgiler hesabinizin açilmasi için muhasebe departmanina gider.

Eğer ödeme bilgilerinin bize geç ulaşmasından kaynaklanan bir gecikme olursa (örneğin aidati bugün yatırmış olmanıza rağmen hesabınız haftaya açılırsa) üyelik sürenizden kaybetmezsiniz! Üyeliğiniz parayı yatırdığınız gün değil hesabınızın açıldığı (şifrenizin size gönderildiği) gün başlar.

Aidatı yatırmış olmanıza rağmen ve yukarıdaki formu doldurmuş olmanıza rağmen bizden bir hafta içinde haber alamazsanız, lütfen muhasebe@alodost.com adresine yazın. Size şifre göndermiş olabiliriz fakat e-mail adresinizdeki bir problemden dolayı size şifre ulaşmamış olabilir.